Samsung Galaxy Unpacked 2024 etkinlik tarihi sızdırıldı

Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S24 serisi, tasarımından teknik özelliklerine kadar birçok sızıntı ve dedikoduyla bir süredir gündemde yer alıyor. Güvenilir sızıntı uzmanı Evan Blass sayesinde, 2024 için Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini öğrendik.

Yakın zamanda yapılan bir sızıntıda Evan Blass, kısa bir GIF görüntü paylaşarak, Galaxy S24 serisinin lansman tarihini açıkladı ve etkinlikten neler beklenmesi gerektiğine dair ipuçları verdi. Tanıtım, Galaxy Unpacked 2024 etkinliğinin 18 Ocak 2024 tarihinde, Kore Standart Zamanı’na (KST) göre sabah 03:00’te gerçekleşeceğini doğruluyor. Diğer zaman dilimlerinde bu, GMT’ye göre 19:00, EST’ye göre 13:00 ve IST’ye göre 23:30 anlamına geliyor.

Samsung Galaxy Unpacked 2024 etkinlik tarihi sızdırıldı

Zamanlama, beklentilerimizle örtüşüyor, ancak bu Unpacked biraz farklı bir şey vaat ediyor. Etkinlik tanıtımı, “Galaxy AI Geliyor” sloganıyla AI ile daha derin bir entegrasyonu ima ediyor. İlginç bir şekilde, eşlik eden simge, Google Bard’ın logosuna oldukça benziyor.

Bu, Samsung’un Galaxy S24 serisine Bard teknolojisini entegre etmeyi planladığı anlamına gelebilir. Ancak Samsung’un sadece AI markası için benzer bir estetik kullanıyor olması da mümkün.

Galaxy S24 serisi hakkında sızıntılar devam ediyor ve en son sızıntılar, Galaxy S24’ün yeni renk seçeneklerinde resmi görünümlü görsellerini ortaya çıkardı. Twitter üzerindeki X tipster @MysteryLupin da telefonların tüm açılardan görüntülerini paylaşan bir dizi resim paylaştı, böylece tasarımlarının şık görünümüne yakından bir bakış atmamızı sağladı.

Donanım tarafında, Galaxy S24 serisinin bazı bölgelerde temel Galaxy S24 modeli hariç Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle güçlendirilmesi bekleniyor. Galaxy S24 Ultra’nın ise titanyum gövde ile dayanıklılık artışı alması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*