Xiaomi 14 Ultra kamera tasarımıyla da dikkat çekiyor

Xiaomi‘nin yakında piyasaya sürmesi beklenen amiral gemisi modeli Xiaomi 14 Ultra, üst düzey özellikleri ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Ancak resmi lansmanından önce, yüksek çözünürlüklü görsellerle cihazın tam tasarımına dair yeni bir rapor ortaya çıktı.

Xiaomi 14 Ultra, suni deri bir arka panel ile birlikte siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğinde görülüyor. Her iki varyantın arka yüzünde, dörtlü kamera kurulumunun, LED flaşın ve lensler için Leica markalı büyük dairesel bir kamera adası bulunuyor.

Xiaomi 14 Ultra kamera tasarımıyla da dikkat çekiyor

Cihazın siyah modelinde gümüş, beyaz modelinde ise altın renkli bir çerçeve ile çevrili olan bu modül, belirgin bir çıkıntıya sahip. Ses düğmeleri ve dokulu bir yüzeye sahip güç düğmesi cihazın sağ tarafında yer alıyor. Alt kısımda hoparlör ızgarası, USB Tip C portu ve birincil mikrofon bulunurken, üst kısımda ikincil mikrofon yer alıyor.

Cihazda IR blaster’ın bulunup bulunmayacağı şu an için belirsiz. Şu ana kadar bildiklerimize göre, Xiaomi 14 Ultra’nın cam, deri ve titanyum seçenekleri ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu rapor da önceki haberlerimizle uyumlu. Yaklaşan MWC 2024 etkinliğinde bu cihazın lansmanını da kapsayacak şekilde daha fazla güncelleme ile sizlerle olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x